rendkívüli hír

rendkívüli hír

A legfrissebb

    Global Japan

    A legnézettebb videók

    piacok

    Markets Data

    Index

    IndexIndex neveÉrtékNettó változás% Váltás
    STXSTOXX50E3372.38+0.62+0.07
    FTSEFTSE1007291.01+0.99-0.45
    GDAXIGDAXI11603.89+0.52+0.57
    CAC40CAC405382.66+0.24-0.80
    SSMISSMI9463.32+0.60-0.66
    SPXSPX2824.23+0.34-0.29
    IRTSIRTS1226.26+6.48+0.53
    NSQNSQ7728.97+5.02+0.07
    DOWDJI25745.67+0.71-0.55
    IBEXIBEX359405.60+0.70-0.91
    N225N22521608.92+42.07+0.20
    NYSENYA12700.22+0.57-0.47

    Áru

    EnergiaÉrtékNettó változás% Váltás
    BRENT Oil68.42-0.08-0.12
    WTI Oil60.12+1.09+1.85
    NYMEX2.83-0.04+0.53
    metalsÉrtékNettó változás% Váltás
    Gold1315.7289+3.1959+0.24
    Platinum868.25+7.75+0.9
    Silver15.5226+0.0612+0.4

    business planet

      real economy

        target

          További hírek: Gazdaság