Az Euronews többé nem érhető el Internet Explorer-rel, ez a böngésző ugyanis nem támogatja a legújabb technikai fejlesztéseket. Arra kérjük, használjon más keresőt, mint amilyen az Edge, Safari, Google Chrome vagy Mozilla Firefox.
rendkívüli hír

Gazdaság

Markets Data

Index

IndexIndex neveÉrtékNettó változás% Váltás
STXSTOXX50E3373.67+0.22-0.63
FTSEFTSE1007128.18+0.79+0.05
GDAXIGDAXI11747.04+0.81-0.47
CAC40CAC405388.25+0.23-0.87
SSMISSMI9805.50+0.61-0.43
SPXSPX2922.95+0.48-0.05
IRTSIRTS1282.63+2.44+0.19
NSQNSQ7991.39+0.82-0.36
DOWDJI26252.24+49.51+0.19
IBEXIBEX358716.40+14.90+0.17
N225N22520628.01+9.44+0.05
NYSENYA12688.46+0.55-0.07

Áru

EnergiaÉrtékNettó változás% Váltás
BRENT Oil60.05-0.25-0.41
WTI Oil55.39-0.29-0.52
NYMEX2.15-0.02-0.92
metalsÉrtékNettó változás% Váltás
Gold1497.4+0.9-0.13
Platinum861.2-0.06-0.01
Silver17.05+0.02+0.12

        További hírek: Gazdaság