A legfrissebb

    Markets Data

    Index

    IndexIndex neveÉrtékNettó változás% Váltás
    STXSTOXX50E3502.22+4.59+0.13
    FTSEFTSE1007531.72+25.75+0.34
    GDAXIGDAXI12387.34+64.02+0.52
    CAC40CAC405578.21+5.35+0.10
    SSMISSMI9808.58+45.60+0.47
    SPXSPX3014.30+0.53+0.02
    IRTSIRTS1386.52+0.35-0.10
    NSQNSQ8258.19+14.04+0.17
    DOWDJI27359.16+27.13+0.10
    IBEXIBEX359323.60+30.40+0.33
    N225N22521535.25+0.65-0.69
    NYSENYA13233.39+0.37-0.01

    Áru

    EnergiaÉrtékNettó változás% Váltás
    BRENT Oil66.46-0.02-0.03
    WTI Oil59.31-0.90+0.49
    NYMEX2.40-0.06+0.32
    metalsÉrtékNettó változás% Váltás
    Gold1413.28+0.17-0.08
    Platinum844.05+3.05+0.36
    Silver15.415+0.0198+0.13

          További hírek: Gazdaság