rendkívüli hír

rendkívüli hír

A legfrissebb

    Global Japan

    A legnézettebb videók

    piacok

    Markets Data

    Index

    IndexIndex neveÉrtékNettó változás% Váltás
    STXSTOXX50E3350.70+23.50+0.71
    FTSEFTSE1007277.73+46.69+0.65
    GDAXIGDAXI12011.04+58.63+0.49
    CAC40CAC405316.51+35.14+0.67
    SSMISSMI9666.89+72.58+0.76
    SPXSPX2826.06+3.82+0.14
    IRTSIRTS1279.11+3.69+0.29
    NSQNSQ7637.01+8.73+0.11
    DOWDJI25585.69+95.22+0.37
    IBEXIBEX359174.60+60.60+0.66
    N225N22521117.22+0.92-0.16
    NYSENYA12581.36+56.36+0.45

    Áru

    EnergiaÉrtékNettó változás% Váltás
    BRENT Oil69.26+1.50+2.21
    WTI Oil59.02+1.11+1.92
    NYMEX2.60+0.02+0.78
    metalsÉrtékNettó változás% Váltás
    Gold1285.145+1.595+0.12
    Platinum807+8.5+1.07
    Silver14.58-0.025-0.17

    business planet

      real economy

        target

          További hírek: Gazdaság