rendkívüli hír

Gazdaság

Markets Data

Index

IndexIndex neveÉrtékNettó változás% Váltás
STXSTOXX50E3678.66+0.68-0.37
FTSEFTSE1007234.51+0.15-0.07
GDAXIGDAXI13134.99+0.59-0.24
CAC40CAC405841.64+0.27-0.52
SSMISSMI10448.58+0.30-0.15
SPXSPX3145.91+28.48+0.91
IRTSIRTS1452.97+4.63+0.32
NSQNSQ8656.53+85.83+1.00
DOWDJI28015.06+337.27+1.22
IBEXIBEX359374.00+0.70-0.09
N225N22523430.70+76.30+0.33
NYSENYA13588.29+105.99+0.79

Áru

EnergiaÉrtékNettó változás% Váltás
BRENT Oil63.90-0.49-0.76
WTI Oil59.07+0.64+1.10
NYMEX2.35-0.08+0.17
metalsÉrtékNettó változás% Váltás
Gold1463.7053+3.8552+0.26
Platinum899.5982+2.2672+0.25
Silver16.61+0.0337+0.2

        További hírek: Gazdaság

        Az Euronews többé nem érhető el Internet Explorer-rel, ez a böngésző ugyanis nem támogatja a legújabb technikai fejlesztéseket. Arra kérjük, használjon más keresőt, mint amilyen az Edge, Safari, Google Chrome vagy Mozilla Firefox.