rendkívüli hír

rendkívüli hír

A legfrissebb

    Global Japan

    A legnézettebb videók

    piacok

    Markets Data

    Valuták

    Index

    IndexIndex neveÉrtékNettó változás% Váltás
    STXSTOXX50E3160.33+0.41-0.64
    FTSEFTSE1007000.89+0.99-0.19
    GDAXIGDAXI11244.54+0.46-0.85
    CAC40CAC404985.45+0.75-0.79
    SSMISSMI8812.61+0.78+0.06
    SPXSPX2690.73+0.54+0.66
    IRTSIRTS1135.71+0.78+0.07
    NSQNSQ7028.48+0.40+0.03
    DOWDJI25017.44+0.78+0.56
    IBEXIBEX359006.30+0.50-0.56
    N225N22521593.76+0.40+0.04
    NYSENYA12280.91+0.37-0.96

    Áru

    EnergiaÉrtékNettó változás% Váltás
    BRENT Oil67.01+0.25+0.37
    WTI Oil57.38+0.70+1.24
    NYMEX4.58+0.31+7.30
    metalsÉrtékNettó változás% Váltás
    Gold1223.78-0.36-0.03
    Platinum853.4-0.8-0.09
    Silver14.43+0.003+0.02

    business planet

      real economy

        target

          További hírek: Gazdaság