rendkívüli hír

rendkívüli hír

A legfrissebb

    Global Japan

    A legnézettebb videók

    piacok

    Markets Data

    Index

    IndexIndex neveÉrtékNettó változás% Váltás
    STXSTOXX50E3128.31+15.51+0.50
    FTSEFTSE1006879.25+0.14-0.32
    GDAXIGDAXI11127.16+37.05+0.33
    CAC40CAC404869.66+22.13+0.46
    SSMISSMI9002.75+36.41+0.41
    SPXSPX2632.90+0.81+0.42
    IRTSIRTS1184.35+14.56+1.24
    NSQNSQ7020.36+0.87+0.91
    DOWDJI24404.48+0.87+0.22
    IBEXIBEX359133.70+96.20+1.06
    N225N22520593.72+0.19-0.14
    NYSENYA11999.37+0.40+0.25

    Áru

    EnergiaÉrtékNettó változás% Váltás
    BRENT Oil61.93+0.43+0.70
    WTI Oil52.99+0.05+0.94
    NYMEX3.06-0.42+0.06
    metalsÉrtékNettó változás% Váltás
    Gold1280.3+0.34-0.42
    Platinum792+3+0.38
    Silver15.29-0.047-0.31

    business planet

      real economy

        target

          További hírek: Gazdaság