Az Euronews többé nem érhető el Internet Explorer-rel, ez a böngésző ugyanis nem támogatja a legújabb technikai fejlesztéseket. Arra kérjük, használjon más keresőt, mint amilyen az Edge, Safari, Google Chrome vagy Mozilla Firefox.
rendkívüli hír

Gazdaság

Markets Data

Index

IndexIndex neveÉrtékNettó változás% Váltás
STXSTOXX50E3607.23+27.82+0.78
FTSEFTSE1007173.41+22.84+0.32
GDAXIGDAXI12775.93+142.33+1.13
CAC40CAC405662.58+26.33+0.47
SSMISSMI9998.76+33.27+0.33
SPXSPX2986.20+0.75-0.39
IRTSIRTS1364.33+9.06+0.67
NSQNSQ8089.54+0.31-0.83
DOWDJI26770.20+0.68-0.95
IBEXIBEX359414.20+84.40+0.90
N225N22522548.90+56.22+0.25
NYSENYA13006.64+0.59-0.25

Áru

EnergiaÉrtékNettó változás% Váltás
BRENT Oil58.38+0.04+0.75
WTI Oil53.70-0.23-0.43
NYMEX2.36+0.04+1.77
metalsÉrtékNettó változás% Váltás
Gold1494.7+4.2+0.28
Platinum897.29+6.79+0.76
Silver17.8341+0.2812+1.6

        További hírek: Gazdaság