Newsletter Hírlevél Events Események Podcasts Videók Africanews
Loader
Hirdetés

London:"az élet megy tovább"

London:"az élet megy tovább"
Szerzői jogok 
Írta: Euronews
Közzétéve:
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on
Megosztás Close Button
Másolja a cikk videójának embed-kódját Copy to clipboard Hivatkozás másolva!

A londoni Westminster-hídon és a parlamentnél elkövetett szerdai, négy halálos áldozatot követelő merénylet után az élet csaknem visszatért a rendes kerékvágásba a gyászoló angol…

A londoni Westminster-hídon és a parlamentnél elkövetett szerdai, négy halálos áldozatot követelő merénylet után az élet csaknem visszatért a rendes kerékvágásba a gyászoló angol fővárosban.

HIRDETÉS
HIRDETÉS

A Westminster-hídhoz közel eső Waterloo metróállomásnál a Londonba
ingázók többsége bevallotta: aggódik, de nem hajlandó semmin változtatni a terrorfenyegetettség miatt…

– Igen, azért ott motoszkál bennem, hogy vajon ez megtörténik-e ismét, és ezt nem lehet tudni. De az életnek tovább kell mennie – mondja ez a wales-i férfi, aki Londonban dolgozik.

– Csak még eltökéltebbé tesz engem, hogy ezek a szörnyű emberek nem szöknek el az igazságszolgáltatás elől. Miért kéne másképp élnünk, mint eddig ezek miatt az őrültek miatt?

A Westminster-híd az autós forgalom elől egyelőre zárva marad, és a környékre több rendőrt vezényeltek.

Az angol főváros egyik legnépszerűbb látványosságát, a London Eye-óriáskereket csütörtökön még nem indították el újra.

Ugrás az akadálymentességi billentyűparancsokhoz
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on

kapcsolódó cikkek

A történelemben először a brit uralkodó bemutatja az adóbevallását

UK: Tommy Robinson oxfordi vitája tiltakozást és szólásszabadság-vitát vált ki

Egyesült Királyság: a Királyi Operaház kórusa londoni fellépéssel köszönti a 2026-os vb-t