Newsletter Hírlevél Events Események Podcasts Videók Africanews
Loader
Hirdetés

Fejlesztési központot nyit Nápolyban az Apple

Fejlesztési központot nyit Nápolyban az Apple
Szerzői jogok 
Írta: Euronews
Közzétéve:
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on
Megosztás Close Button

Olaszországban nyitja meg első európai iOS App fejlesztési központját az Apple. A technológiai vállalat bejelentése szerint ez egyben oktatási

Olaszországban nyitja meg első európai iOS App fejlesztési központját az Apple. A technológiai vállalat bejelentése szerint ez egyben oktatási központ is lesz, ahol diákokat és tanárokat is képez. Az első központ Nápolyban épül, de a későbbiekben más európai városokban is terjeszkedne a vállalat.

HIRDETÉS
HIRDETÉS

Az App Store közvetve vagy közvetlenül legalább 75 ezer munkahelyet teremtett Olaszországban – állítja a cég.

Az Apple bejelentése nem sokkal azután érkezett, hogy egyes hírek szerint csaknem 8 milliárd dolláros adóhátraléka van a vállalatnak az európai működése után.

Ugrás az akadálymentességi billentyűparancsokhoz
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on

kapcsolódó cikkek

Tíz évvel a Brexit után Nagy-Britannia mérlegel, miközben új vezetőt keres

A Kaukázus és Közép-Ázsia lesz a következő befektetési célpont?

Mit jelent az alulhasznosítás az európai lakásválság szempontjából?