Videók.
A kenyaiak nem kérnek az amerikai Ebola-karanténból, a két tiltakozót agyonlőttek a rendőrök
Másolja a cikk videójának embed-kódját
Másolja a cikk videójának embed-kódját
A legfrissebb fejlemények:
A kenyai felsőbíróság újabb három hétre meghosszabbította kedden a nanyuki légibázison kialakítandó amerikai ebola-karanténközpont működési engedélyének felfüggesztését, és egyhetes határidőt szabott a Washingtonnal kötött megállapodások nyilvánosságra hozatalára.