NBA: nem volt esélye a Nuggetsnek Brooklynban

Újabb idegenbeli vereséget szenvedett a nyugati második Denver.

Hiába kezdett parádésan, egy 8-0-ás szériával, a fehér szerelésben játszó Denver Nuggets a New York-i Barclays Centerben, az első negyed végére elfogyott a lendülete - a remek támadójátékot bemutató Brooklyn simán nyert az NBA legutóbbi játéknapján.

A Nets és a mezőny legjobbja, Russel távolról és közelről is látványos kosarakat szerzett. 27 pontjával és 11 gólpasszával sikerült újra győztes útra állítania az előző három mérkőzését elbukó hazai csapatot.

Russelen kívül Allan és Harris is szórta a triplákat, csapatszinten 19-ig jutott a meccsen a Brooklyn.

A negyedik negyedre már 21 pontos előnnyel, kevéssé koncentráltan futottak ki a hazaiak. Az esélyesebbnek tartott Denver, így is csak kozmetikázni volt képes a végeredményen: 135-130.