Newsletter Hírlevél Events Események Podcasts Videók Africanews
Loader
Hirdetés

A német kormány szerint nem árt majd az autóiparnak a kibocsájtáscsökkentés

A német kormány szerint nem árt majd az autóiparnak a kibocsájtáscsökkentés
Szerzői jogok 
Írta: Euronews
Közzétéve:
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on
Megosztás Close Button
Másolja a cikk videójának embed-kódját Copy to clipboard Hivatkozás másolva!

Tíz év alatt közel negyven százalékkal csökkenhet az új járművek szennyezése

Segíteni fogják a klímaváltozás elleni harcot az Európai Unió által elfogaott új kibocsájtási normák - mondta a német környezetvédelmi miniszter. 

HIRDETÉS
HIRDETÉS

Az új gépjárművekre vonatkozó szabályok szerint tív év alatt 37,5 százalékkal kell csökkenteni a gépjárművek széndioxidkibocsájtását.

Mindez nem érinti majd hátrányosan az európai autóipart a miniszter szerint.

Ugrás az akadálymentességi billentyűparancsokhoz
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on

kapcsolódó cikkek

Az EU nem kötné dátumhoz a belső égésű motorok kivezetését

Trump szerint cserbenhagyták a NATO-szövetségesek az iráni háborúban

Tizenegy uniós ország a metánszabályok halasztását kéri az energiabiztonság miatt