Newsletter Hírlevél Events Események Podcasts Videók Africanews
Loader
Hirdetés

A sörrel is kalkuláltak a focivébé szervezői

A sörrel is kalkuláltak a focivébé szervezői
Szerzői jogok 
Írta: Euronews
Közzétéve: A legfrissebb fejlemények
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on
Megosztás Close Button
Másolja a cikk videójának embed-kódját Copy to clipboard Hivatkozás másolva!

A messzi földről érkezett drukkerek nem remélték, hogy jó lesz a sör Oroszországban.

A foci és a sör elválaszthatatlan. Ebben egyetért a drukkerek többsége, szurkoljon bármelyik csapatnak.

HIRDETÉS
HIRDETÉS

"A meccs után jön mindig a nagy ünneplés, amikor persze fogy a sör rendesen" - büszkélkedett egy volgográdi kocsmánál Mike, egy brit férfi.

A belga drukkerek Szocsiban élvezik a hűsítő sört, ők is gyakran emelgetik a hideg italtól gyöngyöző poharat.

Az orosz vendéglátósok alaposan feltöltötték a készleteket, a moszkvai vezetés is abban bízik, hogy a játékok komoly idegenforgalmi bevételt hoznak.

Nem mindenki volt bizalommal a helyi sörök iránt:

"Nem is reméltük, hogy ilyen jó lesz a sör Oroszországban, de kellemesen csalódtunk" - mondta egy perui drukker, a Miamiban élő Hermis Moutarder.

A perui szurkolók együtt ünnepeltek az orosz fővárosban. A Kreml és a Vörös tér szomszédságában igazi fesztivál hangulat alakult ki az utcákon a kocsmák előtt.

Ugrás az akadálymentességi billentyűparancsokhoz
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on

kapcsolódó cikkek

Magas rangú politikusok suttognak Putyin fülébe, hogy halassza el a parlamenti választásokat

Moszkva betiltja az éjszakai motorozást a Krímben, mert félti a légvédelmet

Veszélyes vállalkozás: új Putyin-ellenes párt alakul Oroszországban