Newsletter Hírlevél Events Események Podcasts Videók Africanews
Loader
Hirdetés

A franciák vezetnek a Davis-kupa döntőjében

A franciák vezetnek a Davis-kupa döntőjében
Szerzői jogok 
Írta: Euronews
Közzétéve:
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on
Megosztás Close Button
Másolja a cikk videójának embed-kódját Copy to clipboard Hivatkozás másolva!

Yannick Noah merészet húzott, de bejött neki.

2-1-re vezet Franciaország Belgiummal szemben a Davis-kupa döntőjében. A páros mérkőzésen Richard Gasquet és Pierre Hugues Herbert először játszott együtt tétmeccsen, a csapatkapitány Yannick Noah merész döntése jónak bizonyult. A franciák 6-1, 3-6, 7-6, 6-4 re győzték le a Ruben Bemelmans-Joris De Loore párost nem utolsósorban azért, mert Bemelmans nem bírta a rá nehezedő nyomást a huszonnyolcezres közönség előtt a lille-i stadionban.

HIRDETÉS
HIRDETÉS
Ugrás az akadálymentességi billentyűparancsokhoz
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on

kapcsolódó cikkek

Ötszettes csatában nyerte meg Alexander Zverev a Roland Garrost

A bíróság arra kötelezte a PSG-t, hogy közel 61 millió eurót fizessen Mbappénak

A Dembélé vezette francia válogatott 4–1-re verte Norvégiát, és az I csoport élén zárt