Newsletter Hírlevél Events Események Podcasts Videók Africanews
Loader
Hirdetés

Tűz volt Moszkva belvárosában

Tűz volt Moszkva belvárosában
Szerzői jogok 
Írta: Euronews
Közzétéve:
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on
Megosztás Close Button
Másolja a cikk videójának embed-kódját Copy to clipboard Hivatkozás másolva!

A védelmi minisztérium régi épülete kapott lángra.

Tűz ütött ki az orosz védelmi minisztérium egykori főépületében Moszkva belvárosában. Ötven embert menekítettek ki, úgy tudni, senki sem sérült meg. Több száz tűzoltó küzdött órákon át a lángokkal.

HIRDETÉS
HIRDETÉS

A Kreml mellett álló, több mint kétszáz éves épületből 2014-ben költöztették el a minisztérium nagy részét. A Znamenka utcai részlegben kevesen maradtak.

A tűz lehetséges okáról hivatalos közlemény még nincs.

Ugrás az akadálymentességi billentyűparancsokhoz
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on

kapcsolódó cikkek

Magas rangú politikusok suttognak Putyin fülébe, hogy halassza el a parlamenti választásokat

Moszkva betiltja az éjszakai motorozást a Krímben, mert félti a légvédelmet

Veszélyes vállalkozás: új Putyin-ellenes párt alakul Oroszországban