Az Etihad Rail június végén indítja el járatát az Egyesült Arab Emírségek fővárosa és Fudzsejra között, további állomások pedig a következő hónapokban nyílnak meg.
Az Egyesült Arab Emírségek első személyszállító vasúthálózata még ebben a hónapban indul.
Az Etihad Rail június 30-án kezdi meg a vonatok közlekedtetését Abu-Dzabi és Fudzsaira emírsége között.
Az ország keleti partvidékén fekvő Fudzsaira a túraútvonalairól ismert, amelyek festői vádikat és hegyeket, valamint történelmi erődöket érintenek.
Az utazás nagyjából 1 óra 45 percig tart, a jegyárak standard osztályon 55 AED-tól (13,20 euró), prémium osztályon 120 AED-tól (28,80 euró) kezdődnek.
A vasúthálózatot ezt követően szeptember 30-án bővítik, Dubajban és a Sharjah emírségben, a csillogó várostól kissé északra fekvő Al Dhaidan megnyíló állomásokkal. Al Dhafra, Abu-Dzabi egy újabb megállója, december 30-án nyílik meg, míg a Sharjah vasútállomás jövő év március 30-tól fogadja az utasokat.
Mivel a vasútállomások a városközpontokon kívül találhatók, az Etihad Rail transzferbusz-szolgáltatást is kínál az Abu-Dzabi belvárosában található fontos pontok – például a Corniche, a Reem Mall és az ADNEC Centre – valamint az Abu Dhabi Mohamed Bin Zayed City Station között. Ezek díja 10 AED (2,40 euró).
Dubajban az állomás a Jumeirah Golf Estates területén található, így az utasok onnan átszállhatnak a metróra. A város jelenleg az Egyesült Arab Emírségek egyetlen helye, ahol metróhálózat működik.
Abu-Dzabiban további állomások megnyitása is várható, ám ezek üzemkezdési időpontját még nem jelentették be.
A megállók között lesz Al Mirfa, amely a vízparti mangrove-övezetként ismert Al Mugheirah Bay közelében fekszik, valamint Liwa, amely hatalmas sivatagáról és a dűnéken minden télen megrendezett motorsportfesztiváljáról ismert.
Lesz egy megálló Al Silában is, közvetlenül a szaúd-arábiai határ mellett.
A tágabb öböl menti vasúthálózat
Tervek születtek a Perzsa-öböl menti államok – az Egyesült Arab Emírségek, Szaúd-Arábia, Omán, Katar, Bahrein és Kuvait – vasúti összekapcsolására, de egyelőre nincs pontos időpont arra, mikor valósulhat meg ez a projekt.
Szaúd-Arábia az egyetlen másik öböl menti ország, ahol jelenleg személyszállító vonatok közlekednek. Az ország a 20. század elején az Oszmán Birodalom vasúti hálózatának része volt, a Szíriában található Damaszkuszt Medinával összekötő vonallal, ám ezt az Arab felkelés miatt lezárták.
Ma modern személyvonatok kapcsolják össze többek között Ríjadot és a jordán határ közelében fekvő Qurayyat városát, valamint Ríjadot a kikötőváros Dammammal. Van egy útvonal a két szent város, Medína és Mekka között is.
Metróhálózat csak néhány öböl menti városban működik: Ríjadban, ahol 2024-ben nyitották meg, Dubajban, ahol 2009-ben indult, valamint Dohában, ahol 2019-ben, még a város világbajnokságot megelőzően adták át.
Katar tavaly év végén jelentette be, hogy megállapodást írt alá Szaúd-Arábiával egy nagy sebességű vasútvonal megépítéséről, amely mintegy két óra alatt kötné össze Ríjadot és Dohát. A projekt várhatóan 2031-re készül el.