Newsletter Hírlevél Events Események Podcasts Videók Africanews
Loader
Hirdetés

Elengedték a Greenpeace aktivistáit

Elengedték a Greenpeace aktivistáit
Szerzői jogok 
Írta: Euronews
Közzétéve:
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on
Megosztás Close Button
Másolja a cikk videójának embed-kódját Copy to clipboard Hivatkozás másolva!

De a büntetőeljárás folytatódik a bányatoronyba felmászó aktivisták ellen

Szabadon engedték a Greenpeace Szlovákiában letartóztatott aktivistáit. 

HIRDETÉS
HIRDETÉS

Óvadék ellenében hagyhatták el az országot, de a büntetőeljárás folytatódik. 

Akár öt évet is kaphatnak, amiért felmásztak egy szénbánya tornyára.

Ugrás az akadálymentességi billentyűparancsokhoz
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on

kapcsolódó cikkek

Hazatalál az emlékezet: a náci táborok görög áldozatainak ereklyéi visszakerültek családjaikhoz

A köztársasági elnök aláírta azt a törvényt, amellyel Magyarország hozzájuthat az EU-s forrásokhoz

Brüsszellel vívott viták után több beleszólást kapnak az EU energiaminiszterei a jövő áramhálózatába