Newsletter Hírlevél Events Események Podcasts Videók Africanews
Loader
Hirdetés

Nem lesz egyeduralkodója a dán telekommunikációs piacnak

Nem lesz egyeduralkodója a dán telekommunikációs piacnak
Szerzői jogok 
Írta: Euronews
Közzétéve:
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on
Megosztás Close Button

Mégsem olvad össze a Nordic telecom és a Telenor a dániai egységeivel, mivel az egyesülés sérti az európai piaci verseny szabályokat. A Nordic

Mégsem olvad össze a Nordic telecom és a Telenor a dániai egységeivel, mivel az egyesülés sérti az európai piaci verseny szabályokat.

HIRDETÉS
HIRDETÉS

A Nordic telecom üzemeltetője, a TeliaSonera és norvég társa, a Telenor tavaly decemberben jelentette be, összeolvadnak a dán mobilüzletágukkal, hogy Dánia legnagyobb telekommunikációs vállalatává váljanak.

Az EU kartellezés-elleni hatóságával azonban nem sikerült megállapodniuk.

A két vállalat vezetői azt mondták, hogy keresik az új lehetőségeket a dán telekommunikációs piacon.

Ugrás az akadálymentességi billentyűparancsokhoz
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on

kapcsolódó cikkek

Lengyel vezető közgazdász: merész, forradalmi fordulat kell a német gazdaságnak

Bérleti díjak az európai fővárosokban: az Eurostat rangsorolta a legdrágább országokat

Mely európai országok vonzzák a milliomosokat, és melyek veszítik el őket?