rendkívüli hír

Meghalt az első Bond-lány

Meghalt az első Bond-lány
Betűméret Aa Aa

Kilencvenéves korában meghalt az első Bond-lányt alakító Eunice Gayson.

Ő játszotta Sylvia Trenchet az első Bond-filmben, az 1962-ben bemutatott Dr. No-ban. Eredetileg ő alakította volna M titkárnőjét, Miss Moneypennyt, de végül a Sean Conneryt elcsábító Sylvia Trench szerepét osztották rá.

Az Euronews többé nem érhető el Internet Explorer-rel, ez a böngésző ugyanis nem támogatja a legújabb technikai fejlesztéseket. Arra kérjük, használjon más keresőt, mint amilyen az Edge, Safari, Google Chrome vagy Mozilla Firefox.