Newsletter Hírlevél Events Események Podcasts Videók Africanews
Loader
Hirdetés

Katonai tanker zuhant le Amerikában

Katonai tanker zuhant le Amerikában
Szerzői jogok 
Írta: Euronews
Közzétéve:
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on
Megosztás Close Button
Másolja a cikk videójának embed-kódját Copy to clipboard Hivatkozás másolva!

A tragédiának 16 halálos áldozata van.

Tizenhatan meghaltak az egyesült államokbeli Mississippiben található LeFlore megyében, ahol lezuhant egy C-130-as típusú katonai gép.

HIRDETÉS
HIRDETÉS

A tengerészgyalogság légi utántöltésre használható tankere Tennessee-ből szállt fel, tele kerozinnal, amikor egyelőre tisztázatlan okokból az autópálya mellé zuhant és kigyulladt. Több kisebb robbanás is volt. A roncsok ötmérföldes körzetben szétszóródtak, a holttesteket az éjszaka beálltával is keresték.

Ugrás az akadálymentességi billentyűparancsokhoz
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on

kapcsolódó cikkek

Trump: amerikai autócégek üzemeiben gyártunk rakétákat az amerikai haderőnek

Lezuhant az amerikai légierő egyik B-52-es nehézbombázója

Az Egyesült Államok továbbra is kivégezheti a saját katonáit – négyen várnak Trump kegyelmére