Newsletter Hírlevél Events Események Podcasts Videók Africanews
Loader
Hirdetés

Kolumbia: negyedik napja tüntetnek a rendőri erőszak ellen a fővárosban

AP Photo
AP Photo Szerzői jogok  AP Photo
Szerzői jogok AP Photo
Írta: Euronews
Közzétéve:
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on
Megosztás Close Button
Másolja a cikk videójának embed-kódját Copy to clipboard Hivatkozás másolva!

A védelmi miniszter és a kolumbiai rendőrség bocsánatkérése ellenére is folytatódnak a megmozdulások Bogotában a rendőri brutalitás ellen.

Negyedik napja tüntetnek Bogotában a rendőri erőszak ellen, aminek kiváltó oka egy napvilágra került felvétel, amin látszik, hogy a rendőrök halálra vernek egy 45 éves ügyvédet a járványügyi korlátozások be nem tartása miatt.

Hiába kért pénteken bocsánatot a kolumbiai védelmi miniszter, hiába tweetelte szombaton a rendőrség, hogy "Bocsánatot kérünk Kolumbiától, ami megbékélést, igazságot és toleranciát hoz"

HIRDETÉS
HIRDETÉS

Az emberek még mindig az utcán vannak.

Az sem enyhítette a feszültséget, hogy felfüggesztették az 5 rendőrt, akinek köze volt Javier Ordóñez brutális megveréséhez. A két gyermekes családapa koponyacsontja 9 helyen tört el.

Bogotá polgármestere a rendőrség átfogó reformját követeli a kormánytól.

Ugrás az akadálymentességi billentyűparancsokhoz
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on

kapcsolódó cikkek

Két évvel a Z generáció lázadása után újra tüntetnek Nairobiban

Zavargások törtek ki Észak-Írország több városában egy késeléses támadás után

Belgium: ezrek tiltakoznak a feltételezett rendőri erőszak ellen Brüsszelben