NBA: Westbrook ismét remekelt

A tavalyi MVP tripla duplával vezette győzelemre csapatát.

Idegenben győzött az Oklahoma City Thunder a New Orleans Pelicans ellen az észak-amerikai profi kosárlabda bajnokságban.

A New Orleans ugyan 8 ponttal nyerte az első negyedet, a nagyszünetben azonban már hárompontos hátrányban volt.

A Thunder a második félidőben sikerrel védte előnyét, a vendégek közül mindig akkor villant meg valaki, amikor nagyon kellett.

Az utolsó negyedet a vendégek ötpontos előnnyel kezdték, és a különbség a végén is ennyi volt a két csapat között. 109-104 re nyert az Oklahoma, a bajnokságban mindkét gárda rájátszást érő helyen áll a Nyugati Főcsoportban.

Az előző bajnokság legértékesebb játékosának választott Russell Westbrook 26 ponttal, 15 lepattanóval és 13 gólpasszal tripla duplát ért el.