Newsletter Hírlevél Events Események Podcasts Videók Africanews
Loader
Hirdetés

Dzsihadistákat lőttek le orosz rendőrök

Dzsihadistákat lőttek le orosz rendőrök
Szerzői jogok 
Írta: Euronews
Közzétéve:
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on
Megosztás Close Button
Másolja a cikk videójának embed-kódját Copy to clipboard Hivatkozás másolva!

Tűzpárbaj során agyonlőttek két, az Iszlám Állam kötelékébe tartozó dzsihadistát péntek éjjel a dél-oroszországi Sztavropolban.

Tűzpárbaj során agyonlőttek két, az Iszlám Állam kötelékébe tartozó dzsihadistát péntek éjjel a dél-oroszországi Sztavropolban. Az orosz nemzeti terrorellenes bizottság szerint egyikük egy alvó terrorista sejt vezetője volt.

HIRDETÉS
HIRDETÉS

Mindketten Dagesztánból érkeztek. Azután nyitottak rájuk tüzet, hogy autójukkal továbbhajtottak, amikor a rendőrök igazoltatni próbálták őket.

Ugrás az akadálymentességi billentyűparancsokhoz
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on

kapcsolódó cikkek

Magas rangú politikusok suttognak Putyin fülébe, hogy halassza el a parlamenti választásokat

Moszkva betiltja az éjszakai motorozást a Krímben, mert félti a légvédelmet

Veszélyes vállalkozás: új Putyin-ellenes párt alakul Oroszországban