Newsletter Hírlevél Events Események Podcasts Videók Africanews
Loader
Hirdetés

Murray már világbajnok is

Murray már világbajnok is
Szerzői jogok 
Írta: Euronews
Közzétéve:
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on
Megosztás Close Button
Másolja a cikk videójának embed-kódját Copy to clipboard Hivatkozás másolva!

Továbbra is Andy Murray a világelső.

Továbbra is Andy Murray a világelső. A brit teniszező megnyerte az ATP-világbajnokságot Londonban.

HIRDETÉS
HIRDETÉS

Murray az ötszörös győztes, címvédő Novak Djokoviccsal vívta a döntőt, aki győzelme esetén visszavette volna a világelsőséget. Murray azonban biztosabban játszott, és az első szettet 6-3-ra nyerte.

Djokovics a második játszmában is inkább csak üldözte ellenfelét. A világranglistán második szerb játékos 1-4 után két brékhátrányból egyet tudott csak visszahozni.

Murray végül 6-4-re nyerte a második játszmát. A skót teniszező először nyert ATP-vb-t, és világelsőként is először zárja az évet.

Ugrás az akadálymentességi billentyűparancsokhoz
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on

kapcsolódó cikkek

Ötszettes csatában nyerte meg Alexander Zverev a Roland Garrost

Tenisz: Mirra Andreeva megnyerte a Roland Garros női döntőjét

Van, akinek tetszik, van akinek nem: jöhetnek az ötszettes női teniszmeccsek?