Newsletter Hírlevél Events Események Podcasts Videók Africanews
Loader
Hirdetés

Horvát-argentin Davis-kupa döntő lesz

Horvát-argentin Davis-kupa döntő lesz
Szerzői jogok 
Írta: Euronews
Közzétéve:
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on
Megosztás Close Button
Másolja a cikk videójának embed-kódját Copy to clipboard Hivatkozás másolva!

Nem jutott döntőbe a címvédő a tenisz Davis-kupában.

Nem jutott döntőbe a címvédő a tenisz Davis-kupában.

HIRDETÉS
HIRDETÉS

Nagy-Britannia előbb kiegyenlített azzal, hogy Andy Murray legyőzte Guido Pellát – Murray 6-3, 6-2, 6-3-ra nyert – azonban Argentína diadalmaskodott a glasgow-i elődöntőben.

A 3-2-es győzelmet Leonardo Mayer szállította Argentínának úgy, hogy – szetthátrányból – négy játszmában verte Daniel Evanst.

Az argentinok ellenfele Horvátország lesz a fináléban.

A horvátok már a harmadik nap első összecsapásán megnyerték a franciák elleni mérkőzést. Marin Cilic 6-3, 6-2, 7-5-re győzött Richard Gasquet ellen, így Horvátország 3-1-es, behozhatatlan előnyre tett szert Zadarban.

A döntőt november 25. és 27. között játsszák.

Ugrás az akadálymentességi billentyűparancsokhoz
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on

kapcsolódó cikkek

Messi megszerezte első mesterhármasát, senki nem lőtt több gólt nála a vébék történetében

Messi tovább növelte vb-gólrekordját, Franciaország és Norvégia bekerült a kieséses szakaszba

Ötszettes csatában nyerte meg Alexander Zverev a Roland Garrost