Newsletter Hírlevél Events Események Podcasts Videók Africanews
Loader
Hirdetés

Lezuhant egy amerikai Osprey Hawwaii-on

Lezuhant egy amerikai Osprey Hawwaii-on
Szerzői jogok 
Írta: Euronews
Közzétéve:
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on
Megosztás Close Button

A haditengerészet gépén 22 katona utazott. Egyikük meghalt, a többiek kórházba kerültek.

Lezuhant egy amerikai katonai gép a Hawaii-szigeteken vasárnap. Egy tengerészgyalogos meghalt, másik 21 kórházba került. Úgy tudni, hogy rajtuk kívül még 12 katonát el kellett látni különböző sérülésekkel azok közül, akik a földön teljesítettek szolgálatot a gyakorlat idején.

HIRDETÉS
HIRDETÉS

Az amerikai haditengertészet egyik MV-22 Osprey típusú repülőgépe zuhant le leszállás közben. Ez egy olyan gép, amely függőlegesen fel tud emelkedni, mint egy helikopter.

A baleset vasárnap dél előtt nem sokkal történt. Az amerikai haditengerészet szóvivője későbbre ígért részleteket. Egyelőre nem tudják, miért nem tudott leszállni a gép a Hawaii katonai támaszponton vasárnap.

Ugrás az akadálymentességi billentyűparancsokhoz
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on

kapcsolódó cikkek

Trump: amerikai autócégek üzemeiben gyártunk rakétákat az amerikai haderőnek

Nyolcan meghaltak a légierő B-52-es bombázójának kaliforniai balesetében

Lezuhant az amerikai légierő egyik B-52-es nehézbombázója