Péntek éjszaka több amerikai nagyvárosban csaptak össze a George Floyd halála miatt tüntetők a rendőrséggel.
Péntek éjszaka több amerikai nagyvárosban csaptak össze a George Floyd halála miatt tüntetők a rendőrséggel.