Newsletter Hírlevél Events Események Podcasts Videók Africanews
Loader
Hirdetés

Felvette a japán állampolgárságot Naomi Osaka

Felvette a japán állampolgárságot Naomi Osaka
Szerzői jogok 
Írta: Peter Rudi
Közzétéve:
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on
Megosztás Close Button
Másolja a cikk videójának embed-kódját Copy to clipboard Hivatkozás másolva!

A következő olimpián Japánban már hazai színekben indul.

Felvette a japán állampolgárságot a világhírű teniszező, Naomi Osaka és így a következő olimpián Japánban már hazai színekben indul. Osaka édesanyja japán, édesapja haiti származású.

HIRDETÉS
HIRDETÉS

Az amerikai állampolgárságról lemondott, Japánban ugyanis nem megengedett a kettős állampolgárság és akik vegyes családban születnek, azoknak 22 születésnapjukig dönteniük kell. Naomi Osaka napokon belül tölti be a 22-ket és ahogy nyilatkozta, már kész van a papírmunkával.

A meglehetősen zárkózott japán társadalomban sokan vannak akik nem feltétlenül néznek jó szemmel az idegenekre, emiatt sokan óvták a döntésétől Naomi Osakát.

Ugrás az akadálymentességi billentyűparancsokhoz
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on

kapcsolódó cikkek

Ötszettes csatában nyerte meg Alexander Zverev a Roland Garrost

Tenisz: Mirra Andreeva megnyerte a Roland Garros női döntőjét

Van, akinek tetszik, van akinek nem: jöhetnek az ötszettes női teniszmeccsek?