Newsletter Hírlevél Events Események Podcasts Videók Africanews
Loader
Hirdetés

25 év börtönbüntetést kaptak a gyermekeiket kínzó amerikai szülők

25 év börtönbüntetést kaptak a gyermekeiket kínzó amerikai szülők
Szerzői jogok 
Írta: Euronews
Közzétéve: A legfrissebb fejlemények
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on
Megosztás Close Button
Másolja a cikk videójának embed-kódját Copy to clipboard Hivatkozás másolva!

Sokan képtelenek voltak beszélni a megélt szörnyűségekről.

25 év börtönbüntetésre ítélte pénteken a kaliforniai bíróság David és Louise Turpint, amiért éveken keresztül kínozták 12 gyermeküket. 

HIRDETÉS
HIRDETÉS

Az ügy - amely a horror háza néven híresült el - az egész Egyesült Államokat megrázta. A házaspárt tavaly év elején tartóztatták le, miután egyik gyermeküknek sikerült megszöknie a fogságból és értesítenie a rendőrséget. A kiszabadított 2 és 29 év közötti fiatalok szörnyű kínokról számoltak be. Szüleik volt hogy hónapokig kikötözték és verték őket, máskor pedig nem hagyták őket fürödni vagy enni. A gyerekek nem jártak iskolába és szörnyű egészségi állapotban voltak, most azonban állami segítséggel kezdhetnek új életet. 

Turpinék a tárgyaláson sírva kértek bocsánatot bűneikért.

Ugrás az akadálymentességi billentyűparancsokhoz
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on

kapcsolódó cikkek

Mexikó másik világbajnoksága: az eltűntek családjai segélykiáltásra használják a futballt

Százak vonulnak a meggyilkolt francia diáklány, Lyhanna emlékére

14 év börtönre és 400 millió rubel pénzbüntetésre ítélték Kurszk korábbi kormányzóját