Newsletter Hírlevél Events Események Podcasts Videók Africanews
Loader
Hirdetés

Tenisz: Djokovics kiesett Miamiban

Tenisz: Djokovics kiesett Miamiban
Szerzői jogok 
Írta: Euronews
Közzétéve:
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on
Megosztás Close Button
Másolja a cikk videójának embed-kódját Copy to clipboard Hivatkozás másolva!

Nem jutott a legjobb 8 közé Cicipász sem.

Kiesett a férfi világelső a miami Masters teniszversenyen. Pedig a nyolcaddöntőben Novak Djokovics 6-1-re nyerte az első játszmát Roberto Bautista Agut ellen.

HIRDETÉS
HIRDETÉS

A spanyol játékos a folytatásban fordított. A torna 22. kiemeltje 7-5-tel egyenlített, majd a győzelmet 6-3-as döntő szettel szerezte meg.

- Ezt a meccset nem kellett volna elveszítenem. Túl sok lehetőséget hagytam kihasználatlanul, ennek fizettem meg az árát – mondta Djokovics a vereség után.

Szintén a nyolcaddöntőben a kanadai Denis Shapovalov 4-6, 6-3, 7-6-ra nyert a görög Sztéfanosz Cicipász ellen.

Ugrás az akadálymentességi billentyűparancsokhoz
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on

kapcsolódó cikkek

A 2026-os labdarúgó vb sötét oldala: több repülés, több kibocsátás, súlyosbodó klímaválság

Van, akinek tetszik, van akinek nem: jöhetnek az ötszettes női teniszmeccsek?

Látványos finálé az ulánbátori Grand Slamen