Newsletter Hírlevél Events Események Podcasts Videók Africanews
Loader
Hirdetés

Moszkvába költöztetik a venezuelai olajtársaság európai központját

Moszkvába költöztetik a venezuelai olajtársaság európai központját
Szerzői jogok  REUTERS/Maxim Shemetov
Szerzői jogok REUTERS/Maxim Shemetov
Írta: Euronews
Közzétéve:
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on
Megosztás Close Button
Másolja a cikk videójának embed-kódját Copy to clipboard Hivatkozás másolva!

A venezuelai elnökhelyettes szerint a nyugati államok ki akarják fosztani országát.

Lisszabonból Moszkvába költözteti át Nicolás Maduro venezuelai elnök az állami olajtársaság európai képviseletét - jelentette be Delcy Rodríguez venezuelai államfőhelyettes, miután pénteken az orosz fővárosban tárgyalt Szergej Lavrov orosz külügyminiszterrel. Az elnökhelyettes a lépést azzal indokolta, hogy szerinte a nyugati országok megfosztják Venezuelát pénzügyi forrásaitól.

HIRDETÉS
HIRDETÉS
Ugrás az akadálymentességi billentyűparancsokhoz
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on

kapcsolódó cikkek

"Csak semmi diplomácia kérem, mi amerikaiak vagyunk" - romlanak az USA kapcsolatai világszerte

Magas rangú politikusok suttognak Putyin fülébe, hogy halassza el a parlamenti választásokat

Orosz csapások Kelet-Ukrajnában: három halott, 22 sebesült