Curry és a parádé

Izgalmas meccsen, Stephen Curry parádés játékával nyert a Golden State Warriors a Dallas otthonában az NBA-ben.

A Golden State Warriors Stephen Curry vezetésével Dallasban nyert az észak-amerikai kosárlabda-bajnokság alapszakaszának vasárnapi fordulójában. A címvédő legjobbja összesen 48 pontig jutott.

Az első negyed végén még a Dallas vezetett, melynek legjobbja a 26 pontot szóró Luca Doncic volt. A félidőben már a Golden State állt jobban, aztán pedig felváltva estek a kosarak.

A mérkőzés vége előtt kevesebb mint két perccel Stephen Curry egyenlített, így lett 114-114. Majd Luka Doncic hibázott egy hárompontost, Curry viszont nem tévesztett. Így a bajnok idegenben is nyerni tudott, a vége 119-114 lett.

A Golden State ezzel a Nyugati főcsoport második helyén áll a Denver mögött, a Dallas viszont csak a Memphist és a Phoenix-t előzi.