Newsletter Hírlevél Events Események Podcasts Videók Africanews
Loader
Hirdetés

Kórházban az orosz kisbaba, akit 35 óra után emeltek ki a romok közül

Kórházban az orosz kisbaba, akit 35 óra után emeltek ki a romok közül
Szerzői jogok  МЧС РФ
Szerzői jogok МЧС РФ
Írta: Euronews
Közzétéve:
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on
Megosztás Close Button
Másolja a cikk videójának embed-kódját Copy to clipboard Hivatkozás másolva!

Még mindig sok embert keresnek a magnyitogorszki gázrobbanás után.

Kórházba szállították azt a 11 hónapos csecsemőt, akit az oroszországi Magnyitogorszkban összeomlott lakóház romjai közül emeltek ki kedden. A kisfiú 35 órát töltött a törmelék alatt, életét az ágyában lévő puha takaróknak köszönheti. A baba édesanyja is életben van, és már meg is érkezett a kórházba, ahol fagyási sérülésekkel és fejsérüléssel kezelik gyermekét.

HIRDETÉS
HIRDETÉS

Az épület egy gázrobbanás következtében omlott le. Egyelőre hét áldozatról tudnak a hatóságok, de sokan még mindig a romok alatt vannak, körülbelül negyven embert keresnek. A mentést a mínusz 22 fokos hideg is nehezíti.

Hétfő délután a helyszínre utazott Vlagyimir Putyin orosz elnök, aki találkozott a romok közül már kiemelt sérültekkel. A katasztrófa érintettjein számos önkéntes igyekszik élelemmel és meleg ruhával segíteni.

Ugrás az akadálymentességi billentyűparancsokhoz
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on

kapcsolódó cikkek

Moszkva betiltja az éjszakai motorozást a Krímben, mert félti a légvédelmet

Veszélyes vállalkozás: új Putyin-ellenes párt alakul Oroszországban

Oroszország a SpaceX-et is a terrorista szervezetek közé sorolná – nagyon fáj a Starlink Moszkvának