Newsletter Hírlevél Events Események Podcasts Videók Africanews
Loader
Hirdetés

A légszennyezés az új cigaretta a WHO főigazgatója szerint

A légszennyezés az új cigaretta a WHO főigazgatója szerint
Szerzői jogok 
Írta: Euronews
Közzétéve:
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on
Megosztás Close Button
Másolja a cikk videójának embed-kódját Copy to clipboard Hivatkozás másolva!

Évente hétmillió ember hal meg pusztán amiatt, hogy lélegzik.

A légszennyezés az új cigaretta – figyelmeztetett az Egészségügyi Világszervezet főigazgatója. Tedros Adhanom hozzátette, hogy évente hétmillió ember hal meg pusztán amiatt, hogy lélegzik, és további több milliárdan vagyunk kitéve a levegőben lévő méreganyagok káros hatásainak.

HIRDETÉS
HIRDETÉS

A Föld lakosságának 90 százalékát érinti a légszennyezés veszélye, ezért a politikus szerint az emberiségnek össze kell fognia, hogy javítson a helyzeten.

Ugrás az akadálymentességi billentyűparancsokhoz
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on

kapcsolódó cikkek

Újabb ötmillió eurót adományoz az Európai Unió az ebola-járvány elleni védekezésre

Trump továbbra is kiváló egészségnek örvend – derült ki az éves vizsgálatból

Kongói DK: fokozzák az Ebola elleni fellépést, nő az esetszám, megérkezik az uniós segítség