Newsletter Hírlevél Events Események Podcasts Videók Africanews
Loader
Hirdetés

Megint robbantottak Szomáliában

Megint robbantottak Szomáliában
Szerzői jogok 
Írta: Euronews
Közzétéve:
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on
Megosztás Close Button
Másolja a cikk videójának embed-kódját Copy to clipboard Hivatkozás másolva!

A bombatámadásnak 5 halottja és 13 sebesültje van

Legalább öt emberrel végzett egy autóba rejtett bomba Szomália fővárosban, Mogadishuban. A pokolgépes támadásnak 13 sebesültje is van.

HIRDETÉS
HIRDETÉS

A robbanó szerkezetet egy rendőrörs közelében, egy forgalmas út mentén hozták működésbe, emiatt az áldozatok többsége civil. Vélhetőleg öngyilkos merénylet történt, de egyelőre sem a pontos célpont, sem az elkövetők kiléte nem ismert.

Az anarchiába süllyedt Szomáliában gyakran követ el bombatámadásokat egy szélsőséges iszlamista fegyveres csoport, az al-Shabab, a hatóságok most is erre gyanakszanak.

Ugrás az akadálymentességi billentyűparancsokhoz
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on

kapcsolódó cikkek

Robbanás orosz olajterminálon Szentpéterváron ukrán dróntámadás után

Medve üldözött és támadott meg munkásokat Japánban

Felrobbantottak egy vonatot Pakisztánban - több tucatnyian meghaltak