Newsletter Hírlevél Events Események Podcasts Videók Africanews
Loader
Hirdetés

Megvan Weirather első kristálygömbje

Megvan Weirather első kristálygömbje
Szerzői jogok 
Írta: Euronews
Közzétéve:
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on
Megosztás Close Button
Másolja a cikk videójának embed-kódját Copy to clipboard Hivatkozás másolva!

Tina Weirather diadalmaskodott az alpesi-sí világkupa női szuper óriásműlesikló szakágában.

Tina Weirather diadalmaskodott az alpesi-sí világkupa női szuper óriásműlesikló szakágában.

HIRDETÉS
HIRDETÉS

A lichtensteini versenyző megnyerte a szezon utolsó, aspeni szuper-G futamát. A 27 éves sízőnek ez az első győzelme ebben az idényben, így a lehető legjobbkor nyert.

Weirather összesítésben 5 ponttal előzte meg a korábban a lesiklás és a kombináció kristálygömbjét megszerző Ilka Stuhecet, aki a második helyen végzett.

A szlovén síző a verseny előtt 15 ponttal vezetett a szakági világkupában Weirather előtt, most azonban csak 80 pontot szerzett, míg riválisa 100 ponttal gyarapodott.

Stuhec 35 századmásodperccel volt lassabb Weirathernél, a harmadik helyezett Federica Brignonét pedig 1 századdal előzte meg.

Ugrás az akadálymentességi billentyűparancsokhoz
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on

kapcsolódó cikkek

Messi, C. Ronaldo, Modric és a többiek – „öregfiúk” vb kezdődik csütörtökön

A 2026-os labdarúgó vb sötét oldala: több repülés, több kibocsátás, súlyosbodó klímaválság

A békemegállapodás nem vonatkozik a futballra, ezt tapasztalja az iráni vb-keret