Newsletter Hírlevél Events Események Podcasts Videók Africanews
Loader
Hirdetés

Bemutatkozott a chicagói állatkert legifjabb lakója

Bemutatkozott a chicagói állatkert legifjabb lakója
Szerzői jogok 
Írta: Euronews
Közzétéve:
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on
Megosztás Close Button

A kéthetes orángután bébit először láthatták a Brookfield Állatkert látogatói.

A kéthetes orángután bébit először láthatták a Brookfield Állatkert látogatói. A december 20-án született borneói emberszabású még nem kapott nevet. Annyit osztott meg róla gondozója, hogy kislány, eddig folyamatosan 35 éves, Sophie nevű anyjába csimpaszkodott. A veszélyeztetett faj új egyedének büszke apja pedig Ben.
A chicagói állatkert vezetője elmondta, jelenleg 94 borneói és 87 szumátrai orángután él észak-amerikai állatkertekben.

HIRDETÉS
HIRDETÉS
Ugrás az akadálymentességi billentyűparancsokhoz
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on

kapcsolódó cikkek

"Csak semmi diplomácia kérem, mi amerikaiak vagyunk" - romlanak az USA kapcsolatai világszerte

Trump: amerikai autócégek üzemeiben gyártunk rakétákat az amerikai haderőnek

Földrengés lesz? A Szent András-törésvonalban felgyülemlett feszültség még sosem volt ilyen magas