BL - A Dortmund már készülhet a tavaszra

Újabb nyolc mérkőzést játszottak a labdarúgó Bajnokok Ligája negyedik csoportkörében.

Az F csoportban Ramos 12. percben esett fejesgólja döntötte el a Dortmund–Sporting mérkőzést (1-0). Győzelmükkel a németek továbbjutottak az egyenes kieséses szakaszba.

A Legia Warszawa 3-3-as döntetlent játszott a Real Madrid ellen, de a lengyelek így sem juthatnak már tovább.

Győzelemmel továbbléphetett volna a Leicester a Köbenhavn otthonában. Nem így történt: a G csoportban lejátszott találkozó 0-0-s döntetlennel végződött.

A Porto 1-0-ra nyert a Bruges ellen, amely így a csoportkör végén búcsúzik a BL-től.

A H csoportban a Juventus–Lyon találkozón Higuaín 11-esével az olaszok kerültek előnybe a 13. percben. A franciák Tolisso fejesgóljával öt perccel a rendes játékidő vége előtt egyenlítettek (1-1).

A Sevilla 4-0-ra győzött a Dinamo Zagreb ellen. A horvátok már nem juthatnak a legjobb 16 közé.

A Monaco simán verte a CSZKA Moszkvát az E csoportban. A hazaiaknak Germain szerzett vezetést a 13. percben, majd Falcao még az első félidőben duplázott. A Monaco 3-0-ra nyert és vezeti is a csoportot.

A másik találkozón a Leverkusen 1-0-ra győzött a Tottenham otthonában.