BL - A 89. percben még hátrányban volt, de nyert a címvédő

Kilenc mérkőzéssel folytatódott a labdarúgó Bajnokok Ligája.

A C csoport keddről elhalasztott találkozóján Agüero volt a nyerőember. Az argentin csatár mesterhármasával és Iheanacho góljával a Manchester City 4-0-ra győzött a Mönchengladbach ellen.

A csoportban a Celticet kedden 7-0-ra verő Barcelona áll az élen.

Egy másik pályára lépő angol együttes, a Tottenham 2-1-re kikapott otthon a Monacótól. A végeredmény már az első félidőben kialakult, a Tottenham 0-2 után csak szépíteni tudott.

Az E csoport másik összecsapásán: Leverkusen–CSZKA Moszkva 2-2.

A végén fordított a BL-címvédő az F csoportban.

Bruno Cezar a 48. percben a Sportingnak szerzett vezetést a Real Madrid otthonában. Ronaldo szabadrúgásból a 89. percben egyenlített. A 94. percben pedig Morata fejelt gólt. A Real 2-1-re győzött.

A Legia Warszawa 6-0-ra kikapott otthon a Dortmundtól. Nikolics Nemanja csereként, a 63. perctől játszott.

Két bajnokcsapat mérkőzésén az angol győzött a belga ellen a G csoportban. A Leicester Albrighton, illetve Mahrez két góljával 3-0-ra nyert a Bruges vendégeként.

A Porto csak 1-1-es döntetlenre volt képes a Köbenhavn ellen.

A Juventus nem bírt a Sevillával a H csoportban. Higuain a kapufát találta el az 59. percben, a 92-ben pedig a spanyolok kapusa, Rico védett bravúrral.

A Lyon hazai pályán 3-0-ra verte a Dinamo Zagrebet.