Hosszabbításban egyenlített a Toronto

Az NBA Keleti főcsoportjának elődöntője 1–1-re áll a Raptors és a Miami Heat között.

Egyenlített a Toronto Raptors az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) rájátszásában a Miami Heat ellen. A kanadaiak rendkívül szoros küzdelemben, hosszabbításban győztek a Keleti főcsoport elődöntőjének második mérkőzésén.

Végig fej fej mellett haladtak a csapatok. Az utolsó negyed közepén 77–70-re vezettek a floridaiak, de nem tudták megtartani előnyüket. A rendes játékidő döntetlenül, 86–86-tal zárult.

A hosszabbításban pedig a hazaiak voltak jobbak, a végeredmény 96–92 a Toronto javára. DeMarre Carroll 21 ponttal járult hozzá csapata sikeréhez.

A valamelyik fél négy győzelméig tartó párharc állása ezzel 1–1. A Keleti főcsoport elődöntőjének harmadik találkozóját szombaton játsszák Miamiben.