NBA: Miami-Toronto a keleti elődöntőben

A Miami Heat továbbjutott az NBA keleti főcsoportjában, miután fölényesen nyert a Charlotte Hornets ellen a rájátszásban. A két csapat hetedik

A két csapat hetedik mérkőzésén a fehér mezes hazaiak gyorsan dűlőre akarták vinni a dolgot, már az első negyed után 11 ponttal vezettek.

A folytatásban sem tudta csökkenteni hátrányát a Hornets, a nagyszünetben 50-42 volt az állás.

A harmadik játékrészt viszont 29-11-re megnyerték a hazaiak, ezzel el is dőlt a meccs. A végeredmény 106-73 lett.

A floridai együttes legjobbja, Goran Dragic 25 pontot dobott, Gerald Green 16, Luol Deng 15 pontig jutott.

A Miami ellenfele a keleti elődöntőben a Toronto lesz, amely szintén a 7. összecsapás után jutott tovább az Indiana ellen.