Newsletter Hírlevél Events Események Podcasts Videók Africanews
Loader
Hirdetés

Sztrájk bénította meg a Kongói Demokratikus Köztársaságot

Sztrájk bénította meg a Kongói Demokratikus Köztársaságot
Szerzői jogok 
Írta: Euronews
Közzétéve:
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on
Megosztás Close Button
Másolja a cikk videójának embed-kódját Copy to clipboard Hivatkozás másolva!

A munkabeszüntetéssel a december végéig pozícióban lévő Joseph Kabila elnöknek üzentek.

Egy napos sztrájk bénította meg a Kongói Demokratikus Köztársaságot. A munkabeszüntetés célja, hogy államfői ciklusa végén mindenképpen lemondásra bírják Joseph Kabila elnököt decemberben. A törvény szerint ugyan többször nem indulhat az elnöki posztért, de sokan attól tartanak, hogy Kabila emiatt törvénymódosításra készül.

HIRDETÉS
HIRDETÉS
Ugrás az akadálymentességi billentyűparancsokhoz
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on

kapcsolódó cikkek

Több halottja van egy kongói étteremben bekövetkezett bombatámadásnak

Újabb ötmillió eurót adományoz az Európai Unió az ebola-járvány elleni védekezésre

Kongói DK: fokozzák az Ebola elleni fellépést, nő az esetszám, megérkezik az uniós segítség