Newsletter Hírlevél Events Események Podcasts Videók Africanews
Loader
Hirdetés

Lezuhant a Rosznyefty helikoptere Szibériában

Lezuhant a Rosznyefty helikoptere Szibériában
Szerzői jogok 
Írta: Euronews
Közzétéve:
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on
Megosztás Close Button
Másolja a cikk videójának embed-kódját Copy to clipboard Hivatkozás másolva!

Lezuhant egy helikopter 25 emberrel a fedélzetén Szibériában, Krasznojarszk régióban. Tízen meghaltak, köztük a gép 3 fős legénysége. A Mi-8-as az

Lezuhant egy helikopter 25 emberrel a fedélzetén Szibériában, Krasznojarszk régióban. Tízen meghaltak, köztük a gép 3 fős legénysége.

HIRDETÉS
HIRDETÉS

A Mi-8-as az orosz állami olajvállalat, a Rosznyefty alkalmazottait vitte a vankori olajmezőre.

Még ne tudni, mi okozta a balesetet, a Rosznyefty vizsgálatot indított.

Ugrás az akadálymentességi billentyűparancsokhoz
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on

kapcsolódó cikkek

Újabb orosz energetikai cég leányvállalatát veszik állami felügyelet alá Németországban

Moszkva betiltja az éjszakai motorozást a Krímben, mert félti a légvédelmet

Veszélyes vállalkozás: új Putyin-ellenes párt alakul Oroszországban