BL - Fordított a Barca, oktatott a Bayern, megint kikapott az Arsenal

Két perc alatt fordítva győzött a Barcelona a labdarúgó Bajnokok Ligájában. A Leverkusen sokáig vezetett idegenben, azonban Sergi Roberto a 80

Két perc alatt fordítva győzött a Barcelona a labdarúgó Bajnokok Ligájában. A Leverkusen sokáig vezetett idegenben, azonban Sergi Roberto a 80. percben egyenlített, a 82. percben pedig Suarez lőtte a győztes gólt (2-1).

Az E csoport másik mérkőzésén a fehérorosz BATE 3-2-re verte a Romát, amely az első fordulóban döntetlent játszott a Barcelonával.

Kiütötte a Bayern München a Dinamo Zagrebet az F csoportban. A németek már a szünetben négy góllal vezettek, majd 5-0-ra nyertek.
Lewandowski 3 gólt szerzett.

Második mérkőzését is elveszítette az Arsenal, amely hazai pályán 3-2-re kikapott az Olympiakostól.

Nagyszerű mérkőzést vívott egymással a Porto és a Chelsea. A portugálok 2-1-re nyertek. A győztes gólt Maicon fejelte az 52. percben.

A Dinamo Kijev 2-0-ra diadalmaskodott a Maccabi Tel Aviv otthonában, így vezeti a G csoportot.

Idegenben győzött a Valencia is. A spanyolok 1-0-ra verték a Lyont Feghouli góljával a H csoportban.

A kvartettben élen álló Zenit Szentpéterváron 2-1-re nyert a Gent ellen.