Newsletter Hírlevél Events Események Podcasts Videók Africanews
Loader
Hirdetés

Kórházba került Muhammad Ali boxbajnok

Kórházba került Muhammad Ali boxbajnok
Szerzői jogok 
Írta: Euronews
Közzétéve:
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on
Megosztás Close Button
Másolja a cikk videójának embed-kódját Copy to clipboard Hivatkozás másolva!

A világhírű boxoló, Muhammad Ali kórházba került, szóvivője szerint enyhe tüdőgyulladással.

A világhírű boxoló, Muhammad Ali kórházba került, szóvivője szerint enyhe tüdőgyulladással.

HIRDETÉS
HIRDETÉS

A közlemény szerint a 72 éves sportcsillag állapota stabil, és a kilátások jók.

A szóvivő a család kérését tolmácsolta, amikor azt kérte, hogy tartsa tiszteletben a közvélemény Muhammad Ali és szerettei privát szféráját.

A többszörös nehézsúlyú boxbajnok 1981-ben volnult vissza az élsporttól. Három évvel később Parkinson-kórt állapítottak meg orvosai.

A mostani betegséget néhány héttel azután diagnosztizálták, hogy a boxoló legenda életéről dokumentumfilm készült, és bemutatták Európában.

Ugrás az akadálymentességi billentyűparancsokhoz
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on

kapcsolódó cikkek

"Csak semmi diplomácia kérem, mi amerikaiak vagyunk" - romlanak az USA kapcsolatai világszerte

Trump: amerikai autócégek üzemeiben gyártunk rakétákat az amerikai haderőnek

Földrengés lesz? A Szent András-törésvonalban felgyülemlett feszültség még sosem volt ilyen magas