Newsletter Hírlevél Events Események Podcasts Videók Africanews
Loader
Hirdetés

Alpesi-sí vk - Jansrud zsinórban harmadszor nyert

Alpesi-sí vk - Jansrud zsinórban harmadszor nyert
Szerzői jogok 
Írta: Euronews
Közzétéve:
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on
Megosztás Close Button

Az egyesült államokbeli Beaver Creekben férfi lesiklással folytatódott az alpesi sízők világkupa sorozata. Szombati és vasárnapi Lake Louise-i

Az egyesült államokbeli Beaver Creekben férfi lesiklással folytatódott az alpesi sízők világkupa sorozata.

HIRDETÉS
HIRDETÉS

Szombati és vasárnapi Lake Louise-i sikerei után ismét Kjetil Jansrud diadalmaskodott. A norvég versenyző imponáló tempóban teljesítette a pályát.

Jansrud lesiklásban harmadszor, összesítésben hatodszor nyert világkupa-versenyt, és élen áll az összetett világkupában.

A második helyet Beat Feuz szerezte meg. A svájci síelő 54 századmásodperccel maradt el Jansrudtól.

Nem sok hiányzott Steven Nyman második helyéhez. A 32 éves amerikai csak két századdal repesztett rosszabb időt Feuznál.

Ugrás az akadálymentességi billentyűparancsokhoz
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on

kapcsolódó cikkek

Messi, C. Ronaldo, Modric és a többiek – „öregfiúk” vb kezdődik csütörtökön

A 2026-os labdarúgó vb sötét oldala: több repülés, több kibocsátás, súlyosbodó klímaválság

A békemegállapodás nem vonatkozik a futballra, ezt tapasztalja az iráni vb-keret