Panamai és horvát szurkolók lepték el Toronto belvárosának utcáit kedden, a világbajnoki mérkőzésük előtt.
A két országból érkező drukkerek hatalmas nemzeti zászlókat vittek magukkal, miközben énekeltek, rigmusokat skandáltak és végigvonultak a városon.
Néhány horvát szurkoló füstcsóvákat vitt, és zászlókat lengetett a tömeg fölött. Mások a csapat színeit és jellegzetes fejfedőket viseltek.
A belváros szerte végig fesztelen, jókedvű hangulat uralkodott, miközben a szurkolók egyre nagyobb várakozással tekintettek a kezdő sípszó elé.
Az L csoportbeli mérkőzés jelentősége tovább nőtt, miután Ghána 1–0-ra legyőzte Panamát, Anglia pedig 4–2-re múlta felül Horvátországot a torna korábbi szakaszában, így mindkét együttesnek van mit ledolgoznia.