Több ezer norvég futballszurkoló gyűlt össze vasárnap New Yorkban, a Times Square-en, Norvégia I csoportos, Szenegál elleni mérkőzése előtt.
Az ország színeibe öltözött drukkerek ellepték a híres teret, és a már ismert evező mozdulatok mellett skandáltak, énekeltek.
Egy viking sisakot viselő szurkoló vezette a rigmust, amelybe azátn a tömeg is bekapcsolódott, így teremtve pezsgő hangulatot Manhattan szívében.
A mutatvány New York egyik legforgalmasabb nevezetességét vörös-fehér-kék tengerré változtatta meg, miközben a szurkolók csapatuk ígéretes tornakezdését ünnepelték.