Newsletter Hírlevél Events Események Podcasts Videók Africanews
Loader
Hirdetés

Kiengedték a kórházból Pelét

Pelé
Pelé Szerzői jogok  euronews
Szerzői jogok euronews
Írta: euronews
Közzétéve:
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on
Megosztás Close Button
Másolja a cikk videójának embed-kódját Copy to clipboard Hivatkozás másolva!

A brazil legendát vastagbéldaganattal kezelik.

Elhagyhatta a kórházat Pelé, a brazil és a világ labdarúgásának legendás alakja. A 81 éves, háromszoros világbajnok kemoterápiás kezeléseken esett át egy Sao Paulo-i klinikán.

HIRDETÉS
HIRDETÉS

Pelénél szeptemberben diagnosztizálták vastagbéldaganatot. Azonnal megoperálták, majd hetekig az intenzív osztályon lábadozott, ahonnan október elején engedték haza.

Ugrás az akadálymentességi billentyűparancsokhoz
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on

kapcsolódó cikkek

Nem hatásos a kemoterápia, palliatív kezelést kap a legendás labdarúgó

Pelé kórházban

Már az első kezdőrúgáskor egyenlőtlen és igazságtalan lehet a foci VB