Newsletter Hírlevél Events Események Podcasts Videók Africanews
Loader
Hirdetés

A brit királynő nyitotta meg a skót parlament ülését

A brit királynő nyitotta meg a skót parlament ülését
Szerzői jogok  Jane Barlow/PA Media
Szerzői jogok Jane Barlow/PA Media
Írta: Daniel Bozsik
Közzétéve:
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on
Megosztás Close Button
Másolja a cikk videójának embed-kódját Copy to clipboard Hivatkozás másolva!

A mostani volt az első alkalom, hogy II. Erzsébet férje, a 99 éves korában, idén elhunyt Fülöp herceg nélkül vett részt az ünnepségen.

A Skócia iránt érzett mély és tartós szeretetéről beszélt a brit királynő, amikor hivatalosan megnyitotta a skót parlament hatodik ülésszakát Holyroodban. II. Erzsébetet fia, Károly herceg és Kamilla hercegné kísérte. A mostani volt az első alkalom, hogy a brit királynő férje, a 99 éves korában, idén elhunyt Fülöp herceg nélkül vett részt az ünnepségen.

HIRDETÉS
HIRDETÉS
Ugrás az akadálymentességi billentyűparancsokhoz
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on

kapcsolódó cikkek

II. Erzsébet először jelent meg nyilvánosság előtt hivatalos programon férje halála óta

Meghalt Fülöp herceg

Irán legalább 15 ízben próbált megölni zsidókat és ellenzékieket Nagy-Britanniában