Newsletter Hírlevél Events Események Podcasts Videók Africanews
Loader
Hirdetés

A koronavírus áldozataira emlékeztek Spanyolországban

A koronavírus áldozataira emlékeztek Spanyolországban
Szerzői jogok  ap video
Szerzői jogok ap video
Írta: Daniel Bozsik
Közzétéve:
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on
Megosztás Close Button
Másolja a cikk videójának embed-kódját Copy to clipboard Hivatkozás másolva!

A fertőzésben elhunyt egészségügyi dolgozók hozzátartozóinak Polgári Érdemrend kitüntetéseket adtak át.

A spanyol királyi pár és a kormány tagjai tisztelegtek a járványban elhunytak, köztük több mint száz egészségügyi dolgozó előtt. A megemlékezést a madridi királyi palotában tartották. A fertőzésben elhunyt egészségügyi dolgozók hozzátartozóinak Polgári Érdemrend kitüntetéseket adtak át.

HIRDETÉS
HIRDETÉS
Ugrás az akadálymentességi billentyűparancsokhoz
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on

kapcsolódó cikkek

Spanyolország: XIV. Leó pápa megáldotta a Sagrada Famíliát, a világ legmagasabb templomát

Spanyolország: XIV. Leó pápa a pilótafülkében lepi meg az utasokat Madrid–Barcelona járaton

Spanyolország: embertorony fogadja Leo XIV. pápát barcelonai ifjúsági virrasztáson