Newsletter Hírlevél Events Események Podcasts Videók Africanews
Loader
Hirdetés

Kórházba vitték Silvio Berlusconit

Kórházba vitték Silvio Berlusconit
Szerzői jogok  AP Photo/Luca Bruno
Szerzői jogok AP Photo/Luca Bruno
Írta: euronews
Közzétéve:
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on
Megosztás Close Button
Másolja a cikk videójának embed-kódját Copy to clipboard Hivatkozás másolva!

Súlyos szívelégtelenséggel bent is tartották a botrányairól elhíresült korábbi olasz miniszterelnököt.

Szívelégtelenség miatt került egy monacói kórházba Silvio Berlusconi.

HIRDETÉS
HIRDETÉS

A 84 éves volt olasz miniszterelnök a franciaországi Valbonne városában lett rosszul -lányának van ott kastélya. A helyi egészségügyi intézményben megvizsgálták, és kezelőorvosa szerint olyan súlyos az állapota, hogy nem kockáztatták meg hazaszállítását.

Berlusconi 2016-ban már átesett egy nagyobb szívműtéten, aortabillentyű-operáción. Majd a prosztatarákból is felgyógyult az AC Milan korábbi, a másodosztályú Monza labdarúgó-csapatának jelenlegi tulajdonosa. Tavaly szeptemberben megfertőződött a koronavírussal, és kétoldali tüdőgyulladással vitték egy milánói kórházba.

A Forza Italia párt elnöke novemberben visszaesett. Emiatt nem tudott megjelenni a bírósági meghallgatásán. Berlusconit azzal vádolják, hogy egy kiskorú prostituálthoz fűződő botrányában tanúkat akart megvesztegetni. 

Ugrás az akadálymentességi billentyűparancsokhoz
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on

kapcsolódó cikkek

Berlusconi visszatér

Szívműtétet hajtottak végre Silvio Berlusconi volt olasz kormányfőn

Bírósági döntés: 1,3 milliárd eurót kell fizetnie Lengyelországnak a COVID-19 elleni vakcinákért