Newsletter Hírlevél Events Események Podcasts Videók Africanews
Loader
Hirdetés

Autó robbant Nashville-ben

AP Photo/Mark Humphrey
AP Photo/Mark Humphrey Szerzői jogok  Mark Humphrey/Copyright 2020 The Associated Press. All rights reserved
Szerzői jogok Mark Humphrey/Copyright 2020 The Associated Press. All rights reserved
Írta: Euronews
Közzétéve: A legfrissebb fejlemények
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on
Megosztás Close Button
Másolja a cikk videójának embed-kódját Copy to clipboard Hivatkozás másolva!

Hárman súlyosabban megsérültek.

Felrobbant egy autó az egyesült államokbeli Nashville belvárosában, helyi idő szerint péntek reggel. Az ünnep miatt kihalt volt az utca a korai órában, de hárman így is megsérültek a detonációban. Őket kórházba szállították.

HIRDETÉS
HIRDETÉS

A helyi rendőrség szerint nem baleset, szándékos cselekmény történt. Az FBI is nyomoz az ügyben.

A robbanás nyomán tűz ütött ki, három autó teljesen kiégett. A környező házak ablakai kitörtek, több lakás is komolyan megrongálódott Tennessee állam fővárosában.

Ugrás az akadálymentességi billentyűparancsokhoz
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on

kapcsolódó cikkek

Robbanás után tűz egy tajvani gyógyszergyárban

Újabb robbanás Bejrútban

Robbanás és raktártűz az olaszországi Anconában