Newsletter Hírlevél Events Események Podcasts Videók Africanews
Loader
Hirdetés

Rekord bírság az Apple-nek

Rekord bírság az Apple-nek
Szerzői jogok  Lynne Sladky/Copyright 2020 The Associated Press. All rights reserved.
Szerzői jogok Lynne Sladky/Copyright 2020 The Associated Press. All rights reserved.
Írta: euronews
Közzétéve: A legfrissebb fejlemények
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on
Megosztás Close Button
Másolja a cikk videójának embed-kódját Copy to clipboard Hivatkozás másolva!

A versenyjogi szabályok kijátszása miatt bírságolták meg Franciaországban az Apple-t.

Rekordnak számító 1,1 milliárd eurós bírsággal sújtják az Apple-t Franciaországban. A francia piacfelügyeleti hatóság csaknem egy évtizedig figyelte az amerikai technológiai óriás piaci versenyellenes gyakorlatát.

HIRDETÉS
HIRDETÉS

A francia hatóság szerint az Apple és két nagykereskedője megállapodott, hogy nem fognak egymással versengeni, így teremtve olyan közeget, amelyben az Apple termékek egyeduralkodók lehetnek. A múlt hónapban 25 millió eurós bírságot szabtak ki az Apple-re azért, mert szándékosan lassította a telefonok teljesítményét.

Ugrás az akadálymentességi billentyűparancsokhoz
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on

kapcsolódó cikkek

Ébresztő Európának: reagál a kontinens az Anthropic Fable 5 és Mythos 5 leállítására

Miért állítja le az Anthropic a Fable 5 és Mythos 5 MI-modellekhez való hozzáférést

A türk jövőkép: Az OTS vezetői összefognak az intelligensebb, összekapcsoltabb jövőért