Newsletter Hírlevél Events Események Podcasts Videók Africanews
Loader
Hirdetés

Nem hagyták Ryton falu lakói, hogy elvegyék a kocsmájukat

Nem hagyták Ryton falu lakói, hogy elvegyék a kocsmájukat
Szerzői jogok  OLI SCARFF / AFP
Szerzői jogok OLI SCARFF / AFP
Írta: Euronews
Közzétéve: A legfrissebb fejlemények
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on
Megosztás Close Button
Másolja a cikk videójának embed-kódját Copy to clipboard Hivatkozás másolva!

Összefogtak egy angol falu lakói, hogy megmentsék a település kocsmáját.

Összefogtak egy angol falu lakói, hogy megmentsék a település kocsmáját. A tőkeerős áruházláncok már számos brit pubot vásároltak fel. Ryton lakói gyűjtésbe kezdtek, és összejött annyi pénz, amiből meg tudták venni az Öreg Kereszt nevű italmérést.

HIRDETÉS
HIRDETÉS

Ted Euers eddig törzsvendég volt, most sokakkal együtt résztulajdonos. Azt mondja, hogy az összegyűlt pénz csak a vételárra volt elég, nem sok maradt.

A település lakói ezért maguk kezdték el a helyiségek felújítását, így csak a szükséges anyagokat kellett beszerezniük. Ezzel már a maradék pénzt is elköltötték.

Richard Padwicknak jól esik munka után egy sör.

Richard Taylorral viccelődnek, hogy még soha nem kaptak fizetséget sörben.

Az épület a földszinten maradt hagyományos angol kocsma. Az emeleten jógának és teremsportoknak alkalmas edzőterem nyílt, és a ház többi helyisége is közösségi célokat szolgál. A családok és az idősek számára is otthonosság vált az Öreg Kereszt nevű pub.

Ugrás az akadálymentességi billentyűparancsokhoz
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on

kapcsolódó cikkek

UK: Tommy Robinson oxfordi vitája tiltakozást és szólásszabadság-vitát vált ki

Amerikai szövetségesek vezetnék a Hormuzi-szoros aknamentesítését

Egyesült Királyság: a Királyi Operaház kórusa londoni fellépéssel köszönti a 2026-os vb-t