McIlroy tornát és 15 millió dollárt nyert

Rory McIlroy a FedEx-serleggel
Rory McIlroy a FedEx-serleggel Szerzői jogok Reuters/Adam Hagy
Szerzői jogok Reuters/Adam Hagy

A FedEx-kupát eddig csak Tiger Woodsnak és Rory McIlroynak sikerült megnyernie kétszer.

Az északír Rory McIlroy nyerte a FedEx tornát vasárnap Atlantában, és a golf eddigi legnagyobb pénzdíját, 15 millió dollárt. Ez a második diadala a tekintélyes versenyen.

A 15. lyukat épp csak hogy elhibázta, de birdie-vel végzett.

Az utolsó, 18. lyuknál hibátlanul játszott, és -18-as eredményével magabiztosan győzött a tornán.

Brooks mellett játszani és nyerni fantasztikus – nyilatkozta a verseny után a világranglista második legjobbja, McIlroy. Az első Brooks Koepka.

Atlantában a második Xander Schauffele volt -14-gyel, míg Koepka csak a negyedik helyen végzett.

A FedEx-kupát eddig csak Tiger Woodsnak és Rory McIlroynak sikerült megnyernie kétszer is.